20_05_2018_ Ráječko - Boskovice 2:4

Název

Popis

Ráječko - Boskovice 2:4 (0:2), 52. a 75. Keprt D. - 5. Novák, 6. Havlíček, 82. a 86. Stara.
Ráječko nastoupilo do zápasu s velkou touhou po vítězství a v úvodních pěti minutách zavřelo tým Boskovic před jeho vápno. Jenže z prvního útoku hostů padla první branka zápasu. Na dlouhý míč z kopačky Stary si v páté minutě za obranu naběhl Novák a nadvakrát překonal Němečka. A dřív než se domácí tým stačil ze šoku vzpamatovat, vyběhl Němeček až k autové čáře, ale svůj odkop nasměroval přímo na kopačku Havlíčka (nejlepšího hráče Boskovic), který mu míč z první uklidil do brány. V dalších minutách první půle se Ráječka hnalo za vyrovnáním, smutným hrdinou těchto minut byl Daniel Keprt (nejlepší hráč Ráječka), který měl tři vyložené brankové příležitosti, ale ani jednu neproměnil. Hosté sázeli na pevnou obranu a rychlé brejky, třetí brance ve své síti zabránil Němeček skvělým zákrokem při šanci Havlíčka.
Také úvod druhé půle patřil domácím. Hosty nejprve zachránilo od pohromy břevno, ale do sedla domácí vrátil obrovskou chybou v 52. minutě brankář Bednář. Svým nepovedeným výhozem našel přesně hráče domácích, ten posunul míč Keprtovi, který se tentokrát nemýlil. Navíc byl při střele faulován a Daněk šel po červené kartě pod sprchy. Ráječko tak začalo hrát dlouhou přesilovku, kterou využilo o dvacet minut později, když se znovu střelou uvnitř vápna prosadil Daniel Keprt. Domácí tým nasadil k závěrečnému tlaku, kterému hostující obrana odolávala s vypětím všech sil. Osm minut před koncem ale poslal hostující Horák milimetrovou přihrávku mezi domácí beky Starovi a ten proměnil brejk a vrátil hostům vedení. Za další čtyři minuty si Martínek na brankové čáře pohrál hned s trojicí domácích obránců a jeho ideální zpětnou přihrávku přetavil znovu Stara ve čtvrtou branku Boskovic.