08_08_2020_Krumvíř - Boskovice 2:2 (2:0)

Název

Popis

No tak konečně. Po devíti měsících zase mistrovské utkání. Asi s jiným výsledkem, než čekali boskovičtí fanoušci, ale bod z venku je dobrý bod.
Pár postřehů z mého pohledu fanouška: Nevím jestli hra na tři obránce je to pravé ořechové, ale zatím se nepodařilo zacelit díru po Tenorovi, který bude určitě chybět. Moc nebyli vidět rozdíloví hráči, kterými by podle mě měli být hlavně Paděra a Minx, naše mužstvo mělo problémy s tvrdou hrou domácího týmu.
V první půli jsme měli převahu asi deset minut, ale víc než tři střely z toho nebyly. Dopředu nám to moc nehrálo, kombinace se ztrácela s blížícím se soupeřovým vápnem.
Ve druhé půli pomohlo střídaní, hrající trenér Havlíček ukázal svoje zkušenosti a byl to on, který vyrovnal, když první naši branku si domácí dali sami.
Těžko po tak dlouhé době hodnotit výkony hráčů, formu mužstva ukáží další zápasy.
Takže v sobotu proti Ratíškovicím. Jenom ten čas, ten čas. Sobota 10:30. Nevím, někteří v sobotu dopo pracují, jiní dají přednost obědu.
Ať je to jak chce, kluci hrajte, držíme Vám palce!!!